Alytaus „Centras“ įveikė tarptautinę kolegijos komandą, Veisiejų „Dainava“ - „Birštoną“, o „Simnas“ - Varėnos „Merkį“

Po 9 ir 15 min. Giedriaus Vaitulevičiaus ir Kęstučio Miglino pelnytų įvarčių „Centras“ pirmavo 2:0. Favoritų persvarą  29 min. sumažino Alytaus kolegijos žaidėjas Qudus Mosebalatan Salami. Antrojo kėlinio pradžioje „Centro” dviejų įvarčių pranašumą atstatė Nauris Baranauskas, o po dviejų minučių kolegijos komandos viltis atgaivino įvartį pelnęs Rimantas Genevičius. Naujokams išplėšti lygiųjų ir pelnyti pirmąjį tašką pirmenybėse nepavyko, pralaimėta 2:3.

Kovingos rungtynės vyko ir Birštone, kur vietos SC „Birštonas“ priėmė Veisiejų (Lazdijų r.) FK „Dainavą“. 19 min. veisiejiškius priekin išvedė Meirūnas Stankevičius. Kad išlygintų rezultatą birštoniškiams prireikė 50 min. – 69 min. tai padarė Virmantas Šabasevičius. Po šešių minučių  įvartį įmušė Lukas Žarnauskas, kuris „Dainavai“ tapo pergalingu.

Pergalę įsirašė ir AAFF turnyro lentelės lyderiu tapo Alytaus rajono FK „Simnas“. Jis namuose 6:2 įveikė Varėnos FK „Merkį“. Po dviejų taiklių Viliaus Keidošiaus smūgių ir Ryčio Andrijono pataikymo bei už Varėną žaidžiančio daugiškio Martyno Raudonio atsakymo pirmasis kėlinys baigėsi 3:1. Antroje susitikimo pusėje „Simno“ įvarčius įmušė Edgaras Andriuškevičius, V. Keidošius ir R. Andrijonas, o „Merkio“ – dar vienas daugiškis Eitvydas Voveris.